BitTorrent

Dosya paylaşım programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.1 MB
  • Version 7.6.1 Build 26838
  • Dil İngilizce
  • Firma BitTorrent
BitTorrent, 150 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahip dosya paylaşım yazılımıdır. Program diğer dosya paylaşım programlarına nazaran daha gelişmiş düzeydedir. Kullanıcılar arasında da paylaşım yapılmakta olup ortak bir dosya indirme havuzu bulunmakt
BitTorrent, 150 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahip dosya paylaşım yazılımıdır. 

Program diğer dosya paylaşım programlarına nazaran daha gelişmiş düzeydedir. Kullanıcılar arasında da paylaşım yapılmakta olup ortak bir dosya indirme havuzu bulunmaktadır. 

Aklınıza gelebilecek bütün dosya aramasını yapabileceğiniz bu program size mükemmel sonuçlar göstericektir. Ayrıca programın diğer dosya indirme yazılımlarına göre hızı da gayet yüksek kapasitededir. 

Programın genel özellikleri arasında; dinamik bant genişliği yönetimi, hızlı dosya indirme, yerel bağlantı keşfi, donanımsalgereksinime ihtiyaç duymama, RSS yükleyici, her indirilen dosya için hız limiti koyabilme özelliklerinden sadece bir kaçıdır. 

Program kullanımı çok kolay olduğundan her bilgisayar kullanıcısının arşivinde olması gereken yazılımlar arasında yer almaktadır.
Daha Fazla Göster
BitTorrent indir
DİĞER SÜRÜMLER